Regulamin 

SmyKi - galeria foto 

SmyKi - czego uczymy :)

 

tel. 605 070 170

Zajęcia odbywają się na terenie KOMPLEKSU NARCIARSKI SŁOTWINY w Krynicy Zdrój od poniedziałku do piątku. W pierwszym dniu kursu spotykamy się o godzinie 9.00 koło kas przy wyciągu krzesełkowym KOMPLEKSU NARCIARSKI SŁOTWINY lub koło naszej bazie (Szkoła Narciarska KrynicaSKI – dolna stacja wyciągu „Czwórka” SŁOTWINY ARENA).

Zajęcia trwają codziennie w godzinach od 9.30 do 13.00 (prosimy o punktualność ). W tym czasie Rodzice mają wolne lub możliwość uczestniczenia w zajęciach narciarskich dla Rodziców – Dorosłe Smyki czyli Warsztaty Carvingowe w 5 dni lub zajęcia indywidualne. 

 

Młodzi narciarze codzienną przygodę z nartami rozpoczną od rozgrzewki w formie zabaw na śniegu. W tym czasie poszukamy dużej porcji energii, która przyda nam się w trakcie oswajania się ze sprzętem, nauki hamowania oraz „smykania”  w prawo czy lewo ( SMYKI ), upadania, wstawania, a także jazdy na wyciągu. Bardziej doświadczeni narciarze odświeżą wiedzę, która będziemy przekazywać początkującym, a następnie będą uczyć się jazdy na krawędziach oraz doskonalić technikę jazdy, a także ćwiczyć jazdę na trasie slalomu. Wszystkie SMYKI w ostatnim dniu zajęć biorą udział w zawodach na trasie slalomu. Czas nie jest tu najważniejszy ale zaprezentowanie swojej techniki, która dzieci zdobyły w trakcie kursu – wszystkie dzieci wygrywają . W zawodach mogą wziąć również udział Rodzice, Dziadkowie, Babcie oraz inne osoby, których dzieci brały udział w kursie i chcą wystartować w klasyfikacji Rodzinne SMYKI Cup 2016.

 

 • Cena 5-dniowego kursu SmyKi 1000 zł

 

 • Cena 2-dniowego kursu QWEeEkSmyK 400 zł

 

 • Cena kursu wraz z wypożyczeniem sprzętu

 • (narty, buty, kije, kask) – 1250 zł

 

 • Cena kursu nie obejmuje opłat za wyciągi – karnet 

 • ze zniżką około 80 zł / 4 godziny

 

 • Min. ilość uczestników – 3

tel. 605 070 170 

SmyKi - ważne informacje

 

 • Zajęcia rozpoczynamy w poniedziałek i prosimy o punktualność.

 • Jeśli to możliwe to sugerujemy wypożyczenie sprzętu dzień wcześniej, żeby w dniu rozpoczęcia kursu wszystko było gotowe :)

 • Drodzy Opiekunowie prosimy o odpowiedni ubiór dla naszych narciarzy – ciepłe rękawiczki, OBOWIĄZKOWO KASK a pod nim kominiarka – nie czapka)

 • Naszym małym narciarzom prosimy przypomnieć o zjedzeniu śniadania – przyda się dużo siły.

 • Nie zapomnijcie pozostawić nam swoich numerów telefonów – najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć.

 • W trakcie naszych zajęć robimy 20-30 minutową przerwę na toaletę, ogrzanie się oraz wypicie herbaty. W zależności od warunków atmosferycznych godziny rozpoczęcia przerwy mogą ulec zmianie.

 • Czas zajęć to dobra zabawa, dużo uśmiechu i ruchu na świeżym powietrzu .

 

 • SMYKI 1 ----> 15 - 19 stycznia 2024

 • SMYKI 2 ----> 22 - 26 stycznia 2024

 • SMYKI 3 ----> 13 - 17 luty 2024

 • SMYKI 4 ----> 20 - 24 luty 2024

SmyKi - terminy szkoleń 2024

SmyKi -  narciarskie szkolenia dziecięce

szkoła narciarska

KrynicaSKI

 

Zajęcia odbywają się na terenie KOMPLEKSU NARCIARSKI SŁOTWINY w Krynicy Zdrój od poniedziałku do piątku. W pierwszym dniu kursu spotykamy się o godzinie 9.30 koło kas przy wyciągu krzesełkowym KOMPLEKSU NARCIARSKI SŁOTWINY lub w naszej bazie (Szkoła Narciarska KrynicaSKI – WYPOŻYCZALNIA MACIEJÓWKA GÓRNA.

 

Zajęcia trwają codziennie w godzinach od 9.30 do 13.00 (prosimy o punktualność ). W tym czasie Rodzice mają wolne lub możliwość uczestniczenia w zajęciach narciarskich dla Rodziców – Dorosłe Smyki czyli Warsztaty Carvingowe w 5 dni lub zajęcia indywidualne. 

 

Młodzi narciarze codzienną przygodę z nartami rozpoczną od rozgrzewki w formie zabaw na śniegu. W tym czasie poszukamy dużej porcji energii, która przyda nam się w trakcie oswajania się ze sprzętem, nauki hamowania oraz „smykania”  w prawo czy lewo ( SMYKI ), upadania, wstawania, a także jazdy na wyciągu. Bardziej doświadczeni narciarze odświeżą wiedzę, która będziemy przekazywać początkującym, a następnie będą uczyć się jazdy na krawędziach oraz doskonalić technikę jazdy, a także ćwiczyć jazdę na trasie slalomu. Wszystkie SMYKI w ostatnim dniu zajęć biorą udział w zawodach na trasie slalomu. Czas nie jest tu najważniejszy ale zaprezentowanie swojej techniki, która dzieci zdobyły w trakcie kursu – wszystkie dzieci wygrywają . W zawodach mogą wziąć również udział Rodzice, Dziadkowie, Babcie oraz inne osoby, których dzieci brały udział w kursie.

SmyKi - gdzie uczymy i co wtedy rodzice ? 

SmyKi - formularz zgłoszeniowy 

Cennik szkolenia

 

Zamawiam sprzęt
Twój e-mail
Imię dziecka
Telefon
Wiek dziecka
Poziom jazdy
TERMIN SZKOLENIA
Akceptuje REGULAMIN
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nasze szkolenie to propozycja zająć narciarskich dla dzieci i młodzieży w formie:

 

 5 dniowego kursu od poniedziałku do  piątku - SmyKi cenie 1000 zł od  osoby,

 

 2 dniowego weekendowego kursu w  sobotę i niedzielę -QWEeEk SmyK  w cenie 400 zł od osoby - minimum trzy osoby  w grupce

 

Celem naszych zajęć z dziećmi jest nauka jazdy na nartach od podstaw (początkujący) oraz doskonalenie techniki jazdy (doświadczeni narciarze). W tym celu dzieci przydzielane są w pierwszym dniu do grup, w których będą prowadzone zajęcia.  Zajęcia prowadzone są w małych grupach i prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

 

W trakcie zajęć przekazujemy naszą wiedzę i dużą dawkę uśmiechu :) Nasze Smyki w trakcie zajęć mają przerwę w trakcie, której zakupują ciepłe napoje, coś słodkiego lub mogą skorzystać z toalety.

 

Każdego dnia nagrywamy filmy w trakcie jazdy naszych młodych narciarzy, a następnie przesyłamy popołudniu link opiekunom (nie zapomnij podać adresu e-mail). Chcemy w ten sposób utrwalić miłe chwile na śniegu, ale również pokazać uczestnikom jakie robią postępy.

SmyKi - narciarskie szkolenia dziecięce  -  tel. 605 070 170

"Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi" 

Prawa zastrzeżone KrynicaSKI

- bezpiecznego korzystania ze sprzętu - noszenie, zakładanie, zdejmowanie,

- rozgrzewki, która jest podstawą bezpiecznej i udanej jazdy na nartach,

- bezpiecznego upadania i wstawania - czyli jak sobie poradzić w każdej sytuacji,

- utrzymania właściwej postawy na nartach,

- podchodzenia i poruszania się na nartach,

- jazdy wyciągiem talerzykowym,

- jazdy "pługiem" na wprost oraz hamowania - czyli pierwszy zjazd z hamowaniem awaryjnym ,

- skrętów pługiem, czyli jak pokonać trasę w dół :)

-  skrętów z użyciem krawędzi 

- jazdy indywidualnej i w grupie - umiejętność utrzymania i kontrolowania prędkości oraz wyboru toru jazdy

- używania kijów - czyli dokładamy "patyki"

- jazdy prowadząc narty równolegle - czyli "na frytki" :)

- doskonalimy jazdę równoległą

- hamowania skrętem stop

- szybkich, krótkich skrętów - czyli śmig czas zacząć :)

- jazdy tzw. skrętem wymuszonym - czyli po trasie slalomu.

Info. tel. 605 070 170